WITAJ!
Dziękuję, że zajrzałeś na moją stronę! Zapraszam do skontaktowania się ze mną :)
+48 603 341 137
studio@judytatorun.pl
Fotografia - Judyta Toruń | św. Michał
15841
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15841,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

św. Michał

Kategoria
Inne, Kulinarne
Kilka słów o projekcie

Współpraca z pubem św. Michał rozpoczęła się jeszcze w 2016 roku. Właściciel potrzebował zdjęć głównie do mediów społecznościowych, Facebook, Instagram. Zdjęcia miały oddawać klimat tego miejsca i jak usłyszałam na pierwszym spotkaniu „mają być inne niż wszystkie” 🙂

Zawsze miło reaguję na inicjatywę własną lokali gastro do zaopiekowania się w bardziej profesjonalny sposób ich odsłoną graficzną. Większość restauracji niestety  w ogóle o to nie dba, twierdząc że ma swoich fotografów kulinarnych, którymi zazwyczaj jest przyjaciel szwagra lub siostra… Niestety w przeważającej większości przypadków nie są to dobre zdjęcia i działają na niekorzyść. A przecież zazwyczaj coraz częściej widzimy danie najpierw na Facebooku czy Instagramie, zanim trafimy do właściwego lokalu. To jest to pierwsze wrażenie, które zadecyduje, czy klient nas odwiedzi. W końcu nie jest tajemnicą, że większość z nas „je oczami” i nie można tego ignorować.

Fotografia kulinarna to wymagająca dziedzina. Czasem zrobienie jednego dobrego zdjęcia trwa około godziny. Dochodzi stylizacja, nawet najbardziej podstawowa zajmuje trochę czasu, bo trzeba przecież sprawić, aby danie wyglądało apetycznie.

Św. Michał świadomy jest tego, jak ważne jest właściwe prezentowanie się w sieci i mam tę przyjemność pomagania w kształtowaniu jego dobrego wizerunku.