WITAJ!
Dziękuję, że zajrzałeś na moją stronę! Zapraszam do skontaktowania się ze mną :)
+48 603 341 137
studio@judytatorun.pl
Fotografia - Judyta Toruń | Sesja kulinarna dla Sushiberry w Warszawie
15316
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15316,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Sesja kulinarna dla Sushiberry w Warszawie

Kategoria
Kulinarne
Kilka słów o projekcie

Sesja dla jednej z najlepszych restauracji sushi, w której miałam przyjemność degustować w takiej różnorodności kolorowych rolek, dlatego tym milej zapamiętam tę pyszną współpracę. Zlecenie obejmowało sesję zdjęć na białym i ciemnym tle a także zdjęcia bardziej swobodne, stylizowane. Zdjęcia miały zastosowanie do szeroko rozumianego marketingu – przede wszystkim media społecznościowe i strona internetowa, ale także ulotki, plakaty, banery itd. Zaproponowałam po trzy ujęcia każdego zestawu w różnych odsłonach, aby nie powielać tego samego obrazu we wszystkich formach reklamy. Efektem końcowym sesji poza zdjęciami był także filmik poklatkowy, który w całkiem zabawny sposób pokazał biesiadowanie przy sushi.

„Na współpracę zdecydowaliśmy się po dużej selekcji usług firm fotograficznych na rynku.
Bardzo spodobało nam się portfolio Pani Judyty i jak się później okazało jej profesjonalne podejście oraz kreatywność. Kilka dobrych godzin pracy we wspólnym towarzystwie było dla nas przyjemnością, a efekty pracy okazały się zdumiewające.
Na pewno skorzystamy ponownie z usług tej firmy.
Polecamy i pozdrawiamy serdecznie – restauracja Sushiberry.”
Eliza Kleszyk, Restauracja Sushiberry w Warszawie