WITAJ!
Dziękuję, że zajrzałeś na moją stronę! Zapraszam do skontaktowania się ze mną :)
+48 603 341 137
studio@judytatorun.pl
Fotografia - Judyta Toruń | Sesja biznesowa Agnieszka
15330
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15330,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Sesja biznesowa Agnieszka

Kategoria
Biznes
Kilka słów o projekcie

Sesja biznesowa Agnieszka
Kiedy trafiają się takie klientki moja praca to przyjemność w czystej postaci. Agnieszka jest jak wulkan pozytywnej energii. Jak wiele kobiet łączy w sobie mnóstwo ról, przede wszystkim matki i żony dwójki dzieci, zawodowo psycholog, trener, terapeuta, redaktor naczelna portalu Droga Uważności, autorka książki „Życie jest teraz”. Jestem pewna, że dużo więcej jest w niej tych ról życiowych. Tym ciekawsza była moja praca, bo Agnieszka pokazała podczas sesji wiele swoich twarzy. Potrzebowała zdjęć przede wszystkim do promowania swojego wizerunku w sieci – strona www, portale społecznościowe, materiały reklamowe itp. Ważne było, aby wybrać te, które najlepiej opiszą ją w kontekście biznesowym a przede wszystkim adekwatnych do swoich ról zawodowych. Unikam zdjęć stricte formalnych, dążę raczej do tego, by moja modelka poczuła się bardziej swobodnie a przez to pokazała swoją naturalną stronę, a tym samym wzbudziła zaufanie i sympatię. Praca Agnieszki to przede wszystkim praca z ludźmi, dlatego tym bardziej zależało mi, aby ten element naturalności i prawdziwości pokazać na zdjęciach. Nie miałyśmy z tym najmniejszego problemu 😉 A oto co Agnieszka mówi o sesji:

„Judyta potrafi wydobyć indywidualne piękno, charakter kobiety oraz dostosować ujęcia do potrzeb. Dba o atmosferę, jest życzliwa i otwarta, zaś profesjonalizm to jej drugie imię :)”