WITAJ!
Dziękuję, że zajrzałeś na moją stronę! Zapraszam do skontaktowania się ze mną :)
+48 603 341 137
studio@judytatorun.pl
Fotografia - Judyta Toruń | Cukiernia Williams w Lublinie
15614
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15614,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Cukiernia Williams w Lublinie

Kategoria
Kulinarne
Kilka słów o projekcie

Jest to zdecydowanie najsłodsza współpraca w mojej karierze 🙂 Niezliczone ilości ciast, tortów, ciasteczek, deserów, które przewinęły się przed moim obiektywem. Wyjątkowe osoby, z którymi mam przyjemność pracować i atmosfera jaka panuje w cukierniach Williams to wszystko tylko uprzyjemnia mi to, co robię.

Cukiernia potrzebowała zdjęć do katalogów, ofert, plakatów, ulotek, do mediów społecznościowych, na stronę internetową, bilboardy, czyli szeroko pojęty marketing.

Współpraca rozpoczęła we wrześniu 2015 roku i nadal trwa. Jeszcze mnóstwo pracy przed nami. Cukiernia stale poszerza i udoskonala swoją ofertę, by wyjść naprzeciw swoim klientom i rosnącym oczekiwaniom. Jakość produktów jest po prostu najlepsza, sama nie kupuję już nigdzie indziej. Cukiernia pracuje bez ulepszaczy na bardzo dobrych produktach, dlatego tym milej mi, że mogę współtworzyć wizerunek tej prężnie rozwijającej się marki.

Od niedawna współpracuję z firmą także poprzez prowadzenie mediów społecznościowych. Wszystkie media w nich zawarte są mojego autorstwa.

„Dzięki Pani Judycie nasza cukiernia posiada wspaniałe i piękne zdjęcia, które posłużą na lata. Każde z nich jest inne, niezwykle, gdyż do każdego włożyła ona pomysł i serce. Współpraca z nią to czysta przyjemność. Wszystko jest zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach, efekt końcowy zachwyca nawet tych najbardziej wymagających. Jest bardzo kreatywna i pełna pomysłów. Tworzy dzieła sztuki! Polecam każdemu, komu zależy na zdjęciach na najwyższym poziomie. Dziękujemy za znakomitą współpracę która nadal trwa ;)”
Agnieszka Misiura, Cukiernia Williams w Lublinie