WITAJ!
Dziękuję, że zajrzałeś na moją stronę! Zapraszam do skontaktowania się ze mną :)
+48 603 341 137
studio@judytatorun.pl
Fotografia - Judyta Toruń | Browar Trzech Kumpli
15569
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15569,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Browar Trzech Kumpli

Kategoria
Kulinarne
Kilka słów o projekcie

3 zdjęcia tygodniowo, każde w innej koncepcji, z innym piwem. Tak wygląda współpraca ze świetnie prosperującym, już nie początkującym Browarem rzemieślniczym Trzech Kumpli z Tarnowa. Jak widzicie pole do popisu dla fotograficznej kreatywności jest ogromne i takie być musi, ale nie narzekam. Taka współpraca to sama przyjemność. Tutaj wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach, jak lubię 🙂 Znajdziecie tu zdjęcia okazjonalnego i bez okazji, opisujące trochę charakter danego piwa lub okoliczności, jakie w danym momencie panują. Spadł gigantyczny śnieg robię zdjęcia w śniegu, jest Dzień Kobiet, więc kwiaty też muszą być itd.

Zdjęcia wykorzystywane są w mediach społecznościowych Browaru – Facebook, Instagram i tam je znajdziecie. A póki co zapraszam do degustacji, bo warto. Browar doceniany jest na wielu konkursach i trafia w gusta coraz większego grona osób ceniących pełny smak piwa. Na stronie www.trzechkumpli.pl znajdziecie rozpiskę miejsc, gdzie znajdziecie te wyjątkowe piwa oraz interesujące opisy każdego z nich.